دسته بندی ها
  بازه قیمت
   انواع یخچال - مجموعه سون پارس
   دسته: اتو

   اتو بخار تفال مدل FV9845

   ۵,۵۷۰,۰۰۰ تومان

   اتو بخار تفال مدل FV9848

   ۵,۲۴۰,۰۰۰ تومان

   اتو بخار تفال مدل FV6830

   ۳,۳۲۰,۰۰۰ تومان

   اتو بخار مخزن دار تفال مدل GV9620

   ۱۵,۴۹۰,۰۰۰ تومان

   اتو بخار تفال مدل FV5715

   ۲,۶۴۰,۰۰۰ تومان

   اتو بخار تفال مدل FV6870

   ۳,۸۹۰,۰۰۰ تومان

   اتو بخار تفال مدل FV5735

   ۲,۸۹۰,۰۰۰ تومان

   اتو بخار تفال مدل FV5718

   ۲,۸۳۰,۰۰۰ تومان

   اتو 
   اتو بخار یک وسیله خانگی است که گرما و بخار را با هم ترکیب می کند تا به طور موثر چین و چروک لباس و پارچه را از بین ببرد. اتوهای بخار ویژگی ها و گزینه های مختلفی را برای رفع چروک انواع پارچه ارائه می دهند و خود را به یکی از ابزارهای  ضروری در خانه  بسیاری از خانواده ها تبدیل می کند. در اینجا یک مرور کلی از اتوهای بخار، انواع و کاربردهای آنها آورده شده است:

   اتوهای بخار سنتی : اینها اتو های بخار استانداردی هستند که معمولاً در خانه ها یافت می شوند. آنها دارای یک مخزن آب هستند که بخار را از طریق سوراخ های بخار کفی خارج می کند. اتوهای بخار سنتی همه کاره هستند و برای طیف وسیعی از پارچه ها، از ابریشم ظریف گرفته تا پنبه محکم، مناسب هستند.
   اتوهای بخار شارژی: اتوهای شارژی آزادی حرکت را بدون دردسر سیم برق فراهم می کنند. پایه ای دارند که گرم می شود و تا زمانی که نیاز به گرم شدن مجدد داشته باشند می توان از اتو به صورت بی سیم استفاده کرد. اتوهای شارژی برای مانور دادن در اطراف لباس و میز اتو مناسب هستند.
   اتوهای بخار مخزن دار : این اتوها دارای مخزن آب مجزا و واحد پایه هستند که بخار تولید می کند. اتوهای مولد بخار حجم بیشتری از بخار مداوم تولید می کنند که آنها را برای اتوی حجم زیادی از لباس ها ایده آل می کند. آنها سریعتر و موثرتر چین و چروک را از بین می برند.

   ورود به حساب

   عضو نیستید؟